درباره مجموعه کلینیک های دندانپزشکی من

مجموعه کلینیک های زنجیره ای دندانپزشکی من یکی از برترین کلینیک های فوق تخصصی لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت در تهران است. دندانپزکی من در مدت ۱۵ سال سابقه درخشان خود و با دارا بودن بیش از ۳۰ هزار پرونده نقش بسزایی در بهداشت و درمان دهان و دندان و ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی در اکثر نقاط تهران داشته است. این مجموعه از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. دندانپزشکان تیم دندانپزشکی من از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی فارغ التحصیل شده و سابقه عملی بسیار خوبی در این حوزه دارند. این تیم با بهره گیری از به روزترین تجهیزات دندانپزشکی دنیا، خدماتی با کیفیت بالا را برای بیماران خود فراهم می کند. کلیه خدمات درمجموعه دندانپزشکی من با حرفه‌ای ترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا انجام می گردد ،این مجموعه با دارا بودن محیطی کاملا بهداشتی و مدرن و کادری مجرب از دندانپزشکان متخصص و پرسنل صبور و خوش برخورد ارائه دهنده کلیه خدمات رایج و درمان های تخصصی وکلیه خدمات زیبایی از جمله لمینیت،ایمپلنت وکامپوزیت به علاوه خدمات مخصوص دندانپزشکی اطفال در اتاق های مخصوص کودک می‌باشد.

درباره دندانپزشکی من

خدمات دندانپزشکی من

تیم دندانپزشک ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت خدمات دندانپزشکی به بیماران است. دندانپزشکان کلینیک سریتا در زمینه‌های مختلفی از جمله: زیبایی دندان، جراحی دهان و فک، ایمپلنتولوژی دهان، پریودنتتیک، اندودنتیکس، پروتزهای دندانی، ارتودنسی و … تخصص دارند. تیم سریتا توانایی انجام انواع روش‌های دندانپزشکی مانند: ایمپلنت دندان با تکنولوژی بالا، روش all-on-4/6/2، زیبایی دندان، لبخند هالیوود، طراحی لبخند، ونیر لمینت، کامپوزیت، تاج زیرکونیا، انواع جراحی های دهان و دندان، سفید کردن دندان‌ها، پر کردن دندان،کانال ریشه و … را دارند.

اهداف مای‌دنتینیک

در دندانپزشکی من، ما معتقدیم که با استفاده از آخرین فن آوری و تکنیک ها بهترین مراقبت ممکن را به بیماران ارائه می دهیم. ما متعهد به به روز ماندن در مورد آخرین پیشرفت های دندانپزشکی هستیم و به طور منظم در سمینارها و کنفرانس ها شرکت می کنیم تا با آموزش، سطح دانش و کیفیت ارائه خدمات خود را بهتر از قبل کنیم. در شرایط اقتصادی فعلی، ممکن است بسیاری از هموطنان به دلیل مسائل مالی و یا در دسترس نبودن پزشک متخصص، از پیگیری مشکلات دندانی خود سر باز زنند برای رفع این مشکل، کلینیک سریتا با ارائه مشاوره رایگان، ویزیت مجازی دندانپزشکی، ضمانت نامه کتبی و فراهم سازی پرداخت اقساط، در تلاش است تا سطح دسترسی افراد جامعه به خدمات بهداشتی دهان و دندان را افزایش دهد و سهم خود را به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی به جامعه ادا کرده باشد.

در مجموعه دندانپزشکی من تهران با کیفیت عالی و مطابق با استاندارد های روز دنیا و با تعرفه های بسیار مناسب ارائه می شود. افتخار داریم از محدود مراکز درمانی دندانپزشکی دارای کنترل کیفیت ISO باشیم وبا ایجاد فضایی بسیار مدرن و بهداشتی سعی در نگه داشتن استاندارد های جهانی کرده ایم . بدیهی است قبل از هر چیزی تمیزی محیط کلینیک و استریل بودن وسایل نقش مؤثری در سلامت بیماران دارد . بدین لحاظ با دستگاه اتو کلاو پرسنل ما همه روزه در حال تلاشند تا وسایل در کوتاه ترین زمان ممکن استریل گردند . هدف ما ایجاد یک محیط آرام و دلپذیر برای بیماران و ارائه مراقبت های شخصی برای آنها است که نیازهای فردی آنها را برآورده می کند. ما در تلاش برای ایجاد روابط طولانی مدت با بیماران خود و کمک به آنها در دستیابی به سلامت دهان و دندان و لبخند زیبا و مطمئن هستیم.