عصب کشی • دندانپزشکی من

افتتاح شعبه جدید در کلینیکهای زنجیره ای دندانپزشکی من

افتتاح شعبه جدید در کلینیک های زنجیره ای دندانپزشکی من

مجموعه کلینیک های دندانپزشکی من سالهاست در تلاش است ، تا بتواند همواره گامی بزرگ درجهت بهبود وضعیت بهداشت دهان و دندان هموطنان گرامی بردارد . در این مسیر پرفراز و نشیب یکی از اهداف مجموعه کلینیکهای زنجیره ای دندانپزشکی من ایجاد نزدیکترین شعبه به بیماران و متقاضیان درمان در هر منطقه میباشد ، تا شما عزیزان با توجه به مشغله های روزمره بتوانید در کوتاه ترین زمان خود را به مجموعه کلینیکهای دندانپزشکی من برسانید و از خدمات ما بهره مند شوید .

اینبار نیزبا توجه به درخواستهای مکرر شما همراهان همیشگی بر آن شدیم تا در 4 منطقه : سعادت آباد / شهر قدس / چیتگر و  تهرانسر اقدام به ایجاد شعبات جدید به شکل درمانگاه شبانه روزی و کلینیکهای تحت بیهوشی کنیم ، باشد که موجب رضایتمندی بیشتر شما عزیزان از مجموعه کلینیک های دندانپزشکی من باشد.

شایان ذکر است کلیه خدمات درمانی / زیبایی و خدمات بیهوشی در این مراکز با تعرفه دولتی و مواد مرغوب و توسط پزشکان مجرب ارائه می گردد. همچنین با عقد قرارداد گسترده و پوشش تمامی شرکتهای بیمه تلاش در جلب رضایت مالی شما خوبان را از مجموعه کلینیک های زنجیره ای دندانپزشکی من فراهم کرده ایم .

تو بخند زیباییش با من / مجموعه کلینیک های زنجیره ای دندانپزشکی من

ادرس شعبات جدید :

Ø    شعبه سعادت آباد : اتوبان یادگار امام شمال به جنوب – جنب مجتمع رفاهی تالارهای دشت بهشت – خ قدوسی – بیمارستان فوق تخصصی عدل

Ø    شعبه چیتگر: شهرک راه آهن ( گلستان ) – بلوار امیرکبیر – خ گلفام – نبش بنفشه هشتم – درمانگاه تختی

Ø    شعبه شهرقدس : شهر قدس – خ شورای شمالی – درمانگاه یزدان

Ø    شعبه تهرانسر : تهرانسر – بلوار اصلی – چهارراه صدف – بلوار شاهد شرقی- ساختمان پلیس + 10 – طبقه چهارم

 

کلمات کلیدی : افتتاح شعبه جدید/درمانگاه شبانه روزی و کلینیکهای تحت بیهوشی /شعبه سعادت آباد / شعبه چیتگر/ شعبه شهرقدس /شعبه تهرانسر