انجام کارهای دندانپزشکی برای کودکان تحت بیهوشی یکی از پر ریسک ترین و خطرناک ترین کارهایی است که والدین گاهی مجبور به انجام آن می شوند، اما فراموش نکنید که بیهوشی برای کودکان بسیار مضر و خطرناک است و شما تا جایی که می توانید سعی کنید از انجام این کار پرهیز کنید و حتی الامکان کودکان خود را راضی به تحمل درد کرده و با مراجعه به بهترین دندانپزشک کودکان از تجربه و مهارت همراه با سرعت دندانپزشک استفاده کرده تا نیازی به انجام بیهوشی نباشد.

بیهوشی در کودکان  از راه های به نظر مناسب برای طی کردن روند درمانی و ترمیم دندان به شمار می آید که سبب می شود تا  کودک دچار هیجانات و استرس نگردد و در نتیجه دندانپزشک بدون هیچ دغدغه ای روند درمان را انجام می دهد و هیچگونه دردی را فرزندتان حس نخواهد کرد، و سوالی که اینجا بوجود می آید این است اگر آنقدر که دندانپزشکی با بیهوشی مناسب است چرا از سوی بسیاری از متخصصان رد شده است؟ این در صورتی می باشد که اگر بیهوشی برای کودک انجام شود؛ کودک دیگر هیچ گونه  دردی را احساس نمی کند و براحتی کارهای ترمیم دندانش انجام می شود.

انواع روش های بیهوشی دندانپزشکی برای سهولت درمان در خصوص اطفال:

1.     آرامبخش عمیق

2.     آرامبخش خوراکی

3.     بیهوشی عمومی

 

هزینه دندانپزشکی اطفال با بیهوشی

زمانی که صحبت از هزینه ها به میان می آید باید بگوییم که هزینه دندانپزشکی اطفال با بیهوشی بسیار متغیر است و بسته به نوع خدمات دندانپزشکی با بیهوشی دارد، حال اگر این خدمات در بیمارستان انجام شود و با بیهوشی صورت گیرد هزینه انجام آن نیز بیشتر می شود.